top of page

"Sukces jest wynikiem właściwej decyzji"
                                                                                             - Eurypides

help-motivate-kids-in-therapy-kaufman-sp

Organizujemy profesjonalne

szkolenia, warsztaty, kursy kwalifikacyjne
prowadzone przez dyplomowanych psychologów, pedagogów, terapeutów, trenerów.

NASZE SZKOLENIA ADRESOWANE SĄ DO:

psychologów, pedagogów, logopedów, terapeutów, nauczycieli, trenerów, coachów, pracowników służby zdrowia, osób pracujących z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi, studentów m.in. kierunków: psychologia, pedagogika
oraz wszystkich osób zainteresowanych.

 

Psychologiczne Centrum Rozwoju 
jest instytucją świadczącą profesjonalną pomoc
w zakresie poradnictwa, diagnozy i terapii psychologicznej
dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zajmujemy się doradztwem zawodowym oraz socjoterapią.

workshop-2.jpg

Psychologiczne Centrum Rozwoju to miejsce, gdzie w profesjonalny sposób przyczyniamy się do rozwoju naszych klientów. Z pełnym zaangażowaniem dążymy, by proponowane przez nas formy i tematy szkoleń poszerzały Państwa potencjał w zakresie kompetencji i doświadczenia na gruncie indywidualnym jak i zawodowym. Nasze kursy pozwolą Państwu uzupełnić wiedzę oraz podnieść kwalifikacje zawodowe. Oferujemy różnorodne metody szkoleniowe pozwalające na optymalne połączenie elementów wiedzy teoretycznej z ich praktycznym zastosowaniem.

 

jjjjj

Zwiększanie kompetencji pracowników jest jednym z kluczowych warunków rozwoju przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy szkolenia na zmówienie. Proponowane przez nas szkolenia wyjazdowe (realizowane w siedzibie zamawiającego) są doskonałym rozwiązaniem dla instytucji chcących przeszkolić swych pracowników w wybranym przez siebie czasie i miejscu. Forma szkoleń organizowanych wewnątrz firmy daje możliwość dopasowania zarówno zakresu merytorycznego jak i rodzaju metod szkoleniowych do Państwa potrzeb.

bottom of page